Stalowe Soft

Wyróżniają się zaokrąglonym wykończeniem z przodu, występują w grubości 0,7 mm

Stalowe Soft

Wyróżniają się zaokrąglonym wykończeniem z przodu, występują w grubości 0,7 mm

  • Maksymalna długość 600 cm
  • Szerokość od 10 do 40 cm
  • Dostępne grubości: 0,7 mm ( tolerancja +/- 50 mm )
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Możliwości wykończenia narożników: ( podgięte boki, zakończenia plastikowe lub aluminiowe )

Orety Parapety
14 lat doświadczenia

5000+

Zadowolonych klientów

35

Zespół ekspertów
(parapety granitowe)

150+

Modeli parapetów

Parapety stalowe soft – charakteryzują się zaokrąglonym, a tym samym łagodniejszym , wykończeniem. Wykonujemy je zarówno ze stali 0,75mm jak i aluminium 1,2mm.
A półkę, czyli szerokość parapetu,
B nosek pod okno 1 cm,
C kapinos 4 cm i podwinięcie kapinosa 1 cm.

Kolorystyka parapetów stalowych soft:
– wszystkie kolory z palety barw Ral,
– kolory z palety Ral struktura młotkowana,
– okleiny drewnopodobne dostępne tylko w parapetach stalowych soft.

Parapety docinamy na określoną długość oraz szerokość. Standardowe szerokości zaczynają się od 10 cm i kończą na 40 cm. Szerokość zawsze zwiększa się co 2,5 cm ale nie są to wymiary które nas ograniczają. Na życzenie Klienta, parapety docinamy na szerokość pośrednią np: 23 cm i jest to usługa gratisowa. Maksymalna długość parapetów soft to 6 mb.
Zakończenia boczne, służące do solidnego osadzenia parapetu, chroniące parapet przed korozją jak i usprawniające odprowadzenie wody, dostępne są zarówno w wersji pcv jak i aluminiowej.
Elementy dłuższe wymagają łączenia za pomocą łącznika prostego aluminiowego lub pcv.
Parapety stalowe soft cięte pod kątem np. narożnikowe lub do wykuszu łączymy łącznikami kątowymi aluminiowymi bądź pcv.
Czas realizacji zamówień na parapety soft 3-4 dni robocze.

Zewnętrzne parapety stalowe Soft o wysokich walorach estetycznych i użytkowych
Estetyczne i trwałe parapety stalowe Soft to wyroby dostępne w naszej ofercie. Mogą one zainteresować, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Proponujemy produkty wyróżniające się starannie przemyślaną konstrukcją. To wyroby o nieco łagodniejszym, lekko zaokrąglonym kształcie i bardzo starannym wykończeniu. Są one tworzone z różnych materiałów w postaci stali lub aluminium o optymalnie dobranej grubości. Zewnętrzne parapety stalowe Soft składają się z kilku elementów, tworzących jedną, spójną całość. Chodzi tutaj przede wszystkim o półkę, czyli szerokość parapetu, nosek pod okno i tak zwany kampinos z jego podwinięciem. Nasze parapety stalowe soft na zewnątrz mogą być pokryte proszkowo farbą, wybraną z międzynarodowego próbnika barw RAL. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na idealnym wkomponowaniu tych produktów wykończeniowych w architekturę danego budynku, stolarkę zewnętrzną bądź też inne elementy widoczne dla przechodniów.

Trwałe parapety stalowe Soft
Parapety stalowe Soft, które mogą być swobodnie montowane na zewnątrz, mogą być ozdobione przy pomocy okleiny drewnopodobnej. Dzięki temu rozwiązaniu do złudzenia przypominają one tradycyjne wyroby, wykonane z litego drewna, jednakże skutecznie zabezpieczone przed działaniem wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych w postaci opadów atmosferycznych, silnego promieniowania słonecznego czy gradobicia. Proponowane parapety zewnętrzne stalowe Soft są świetnym rozwiązaniem dla osób obawiających się, że zastosowane przez nich produkty wykończeniowe, mogą nie przetrwać w doskonałym stanie, z uwagi na uszkodzenia mechaniczne, na jakie narażone są te wyroby. Może to być podwyższona temperatura powietrza, wynikająca z silnego nasłonecznienia bądź też wichura. Pragniemy nadmienić, że oferowane przez nas stalowe parapety zewnętrzne Soft są bardzo łatwe w montażu i demontażu.

Parapety zewnętrzne stalowe Soft pokryte farbami z palety RAL
Powlekane parapety zewnętrzne Soft stalowe mogą mieć różną głębokość. Produkty te dostępne są w wersji jednokolorowej. Można zdecydować się na wyroby utrzymane w stonowanej kolorystyce, jak i wybrać stalowe parapety zewnętrzne Soft o barwie srebrnej, szarej lub miedzianej. Istnieje możliwość zastosowania do produkcji wyżej wymienionych wyrobów lakierowanych, strukturalnych farb proszkowych. Tego typu działanie podwyższa walory wizualne i użytkowe parapetów, chroniąc je przed działaniem wielu czynników zewnętrznych. Zabezpieczenie folią ochronną, ogranicza negatywny wpływ promieniowania słonecznego i wilgoci na wymienione powyżej parapety. Do wyrobów tych można dokupić także zakończenia boczne, korespondujące kolorystycznie z farbą, jaka została użyta do produkcji wybranego wyrobu. Parapety stalowe Soft można dopasować pod względem rozmiaru i szerokości do każdego otworu okiennego czy stolarki okiennej. To wyroby, które mogą znajdować się również na zewnątrz okna balkonowego, tarasu, patio bądź werandy z oknem.

* Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby zdjęcia odzwierciedlały rzeczywisty kolor parapetów. Jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować ich dokładnego odwzorowania. Kolory poszczególnych parapetów mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Ta strona ma inspirować i pomagać użytkownikom w dobieraniu kolorów parapetów do elewacji.

Scroll to Top