Renowacyjne PCV

Inaczej nakładki parapetowe z tworzywa sztucznego, przeznaczone są do montażu na istniejące już parapety betonowe

Renowacyjne PCV

Inaczej nakładki parapetowe z tworzywa sztucznego, przeznaczone są do montażu na istniejące już parapety betonowe

 • Maksymalna długość: 6,00 mb
 • Maksymalna szerokość: 50 cm
 • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
 • Wykończenie zakończeniem pcv
 • Nosek z przodu 4,5 lub 5,5 cm

Orety Parapety
14 lat doświadczenia

5000+

Zadowolonych klientów

35

Zespół ekspertów
(parapety granitowe)

150+

Modeli parapetów

Parapety renowacyjne PCV tzw. nakładki parapetowe z tworzywa sztucznego, przeznaczone są do montażu na już istniejących parapetach. Parapety drewniane, betonowe lub lastrykowe, których demontaż jest niemożliwy lub nieopłacalny odnawiamy za pomocą nakładki.

Występują w dużej ilości wzorów i kolorów
Polecamy wykorzystywanie nakładek PCV wszędzie, gdzie wymiana parapetu jest niemożliwa lub nieopłacalna. Ich odporność, łatwość utrzymania w czystości przy równocześnie prostym stylu, przemawiają za wykorzystaniem ich, kiedy alternatywą jest pozostawienie starego parapetu.

Parapety renowacyjne wykonane z PCV, inaczej „nakładki”, w skrócie:

  • produkt gotowy, przykrywający już istniejący parapet
  • łatwy, szybki montaż
  • ogranicza czasowo i kosztowo prace remontowe,
  • duża wytrzymałość mechaniczna,
  • niepodatne na wilgoć, zmianę temperatur, światło,
  • gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie parapetu w czystości.

Parapety renowacyjne PCV oklejone są gładką folią odporną na wilgoć, z możliwością wyboru odpowiedniego koloru, który będzie współgrał z wystrojem wnętrza.
Szerokość parapetów renowacyjnych to 30-40 cm i wysokością kapinosa 4,5 i 5,5 cm.
Maksymalna długość parapetu to 6 mb. Wykończeniem bocznym stosowanym do zamknięcia parapetu jest zaślepka PCV.
Do nakładki z kapinosem 4,5 cm o długości 40 cm,
Do nakładki z kapinosem 5,5 cm o długości 50 cm.

Praktyczne nakładki z PCV na parapety
Parapety renowacyjne PCV, popularnie zwane nakładkami, są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu produkty te zachowują swój estetyczny wygląd przez bardzo długi czas. Funkcjonalne nakładki z PCV na parapety są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Z uwagi na powyższe, można je dopasować do posiadanego już parapetu. To świetny sposób na zakamuflowanie uszkodzeń mechanicznych, a także przebarwień lub innych wad, jakie pojawiły się w trakcie eksploatowania dowolnie wybranego parapetu. Prawidłowo dobrany produkt z naszej oferty jest wykonany bardzo starannie, dlatego też przetrwa on w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. Wewnętrzny parapet renowacyjny PCV w wersji komorowej jest odporny na działanie wysokiej temperatury powietrza, wilgoci, a także promieniowania słonecznego. Dodatkowe zabezpieczenie tego wyrobu przy pomocy nowoczesnej folii ochronnej podwyższa walory użytkowe i ogranicza ilość zarysowań, pęknięć czy przebarwień, pojawiających się na powierzchni wyżej wymienionego produktu.

Dlaczego warto kupić renowacyjne nakładki na parapety PCV?
Parapety renowacyjne PCV z naszego asortymentu można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych, w których przeprowadzane są remonty. To także świetna propozycja dla osób wynajmujących swoje nieruchomości, ponieważ atrakcyjna cenowo nakładka renowacyjna PCV na parapet może zakamuflować nieestetycznie wyglądające stare parapety betonowe, drewniane czy te wykonane z lastryka. Uszkodzone, zniszczone bądź też przebarwione parapety, mogą uzyskać zupełnie nowy wygląd. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranej nakładki PCV. Działanie to jest komfortowe i ekonomiczne, ponieważ nie ma potrzeby demontowania starego parapetu i konieczności zakupu nowego produktu. Nasze renowacyjne parapety PCV są dostępne w różnych rozmiarach do wyboru. Produkty te mogą być oklejane laminatem. Bezproblemowa obróbka w postaci docięcia tych wyrobów na dowolnie wybraną szerokość, ułatwia dopasowanie ich do posiadanych parapetów.

Sposób na kamuflaż uszkodzonych parapetów – nakładki renowacyjne z PCV
Podwyższona wytrzymałość mechaniczna tych produktów idzie w parze z łatwym montażem i demontażem nakładek PCV na parapety. To wyroby o wszechstronnym zastosowaniu, stabilne i odporne na działanie pary wodnej i przyjazne dla środowiska naturalnego. Renowacyjne parapety PCV można czyścić przy pomocy dowolnie wybranych detergentów. Wyroby te są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce. Dzięki temu bardzo łatwo można dopasować je do starych parapetów, również tych wykonanych z kamieni naturalnych. Efektownie prezentujące się nakładki renowacyjne na parapety z PCV mogą do złudzenia przypominać lite drewno. To produkty, które z łatwością można zamontować na parapetach wykonanych z wyżej wymienionego materiału. Jest to sprawdzone rozwiązanie dla osób posiadających porysowane lub przebarwione wewnętrzne parapety drewniane, wymagające natychmiastowej wymiany bądź też zakamuflowania nieestetycznie wyglądających śladów po doniczkach, ciężkich dekoracjach, a także ostrych przedmiotach.

* Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby zdjęcia odzwierciedlały rzeczywisty kolor parapetów. Jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować ich dokładnego odwzorowania. Kolory poszczególnych parapetów mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Ta strona ma inspirować i pomagać użytkownikom w dobieraniu kolorów parapetów do elewacji.

Scroll to Top