Parapety z konglomeratu

Parapety z konglomeratu są produktem przemysłowym, tworzonym na bazie kamieni naturalnych

Parapety z konglomeratu

Parapety z konglomeratu są produktem przemysłowym, tworzonym na bazie kamieni naturalnych

  • Maksymalna długość : 300 cm
  • Dostępne grubości: 2 cm i 3 cm ( tolerancja +/- 50 mm )
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Możliwość wykonania wcięć wg własnego projektu
  • Możliwość niestandardowego wykończenia narożników
  • W standardzie narożniki zaokrąglone ( narożniki proste są w cenie )

Orety Parapety
14 lat doświadczenia

5000+

Zadowolonych klientów

35

Zespół ekspertów
(parapety granitowe)

150+

Modeli parapetów

Są produktem przemysłowym, tworzonym na bazie kamieni naturalnych (95%) i żywicy poliestrowej (5%). Jest to kruszywo marmurowe z domieszką odpowiednich farb i żywic, produkowane w technologii próżniowej. Gotowy produkt ma formę bloku, który jest cięty na płyty grubości 2 i 3 cm oraz maksymalne rozmiary 300 cm x125 cm. Jest to wybór Klientów, którzy dużo czasu poświęcili na wystrój wnętrz, nie działają spontanicznie i chcą mieć każdy szczegół dopasowany. Parapety z konglomeratu to najwyższy szczebel cenowy w kategorii parapetów wewnętrznych. Imitują kamień naturalny a co za tym idzie nadają wnętrzu „drogi” charakter. Bardzo duży wybór kolorów, gwarantuje również różne widełki cenowe. Z tego względu, konglomeraty w uniwersalnych kolorach stały się również elementem standardowym w mieszkaniach deweloperskich.

  • są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie,
  • występują w szerokim wyborze kolorystycznym,
  • łatwe w czyszczeniu i konserwacji,
  • są odporne na działanie promieni słonecznych.

Wykończenie
Parapety z konglomeratu wykończane są w następujący sposób: poler trzech boków, fazowanie krawędzi na szerokość 2 mm, narożniki zaokrąglone R-3. Niestandardową obróbką określamy narożniki proste, półwałek, ćwierćwałek. Zastrzegamy sobie tolerancję wymiarów na długości i szerokości 5 mm oraz przy cięciu kątów do 1 stopnia. Ze względu na ingerencję człowieka w kolorystykę, możliwy jest szeroki wybór barw kamienia.

Parapety z konglomeratu

Solidnie wykonane parapety z konglomeratu marmurowego lub granitowego, wyróżniają się wieloma zaletami. To produkty dostępne w naszej ofercie w zróżnicowanych wzorach, wariantach cenowych, a także najmodniejszej w tym sezonie kolorystyce. Powyższe informacje przydadzą się przede wszystkim osobom aranżującym swoje pomieszczenia, zarówno tym wykonującym te działania prywatnie, jak i właścicielom firm designerskich czy architektonicznych. Nowoczesne parapety z konglomeratu są znacznie tańszą alternatywą produktów wykonanych z kamienia naturalnego, w tym marmuru lub granitu. Z uwagi na powyższe, cieszą się one sporym zainteresowaniem osób pragnących wyposażyć swoje pomieszczenia w dobrej jakości parapety o estetycznym wyglądzie i wysokich walorach użytkowych. Warto wspomnieć, że atrakcyjna cena tych wyrobów ma znaczący wpływ na popularność ich sprzedaży, szczególnie wśród osób posiadających w budynku sporą ilość otworów okiennych.

Parapety z konglomeratu, wysokich walorach użytkowych i estetycznych

To trwałe, a jednocześnie estetycznie prezentujące się wyroby. W naszym asortymencie znajdują się parapety konglomerat, produkowane w różnych opcjach do wyboru, w tym grubościach czy szerokościach. Optymalnie dobrany skład parapetów z konglomeratu jest rezultatem wieloletnich prac badawczych nad wynalezieniem zamiennika kamieni naturalnych w postaci granitu bądź marmuru o wysokich właściwościach użytkowych i mechanicznych, w tym o podwyższonej odporności mechanicznej. Wypełnienie, jakie mogą posiadać parapety konglomeratowe, stanowi piasek marmurowy bądź też kwarcowy, jak i grubszy o różnej wielkości. W materiale tym można łączyć ziarna dowolnie wybranej wielkości. Interesujące wzornictwo, jak również oryginalna kolorystyka, którą wyróżniają się proponowane przez nas parapety z konglomeratu, wpływają na zainteresowanie tego typu produktami, zarówno architektów urządzających daną przestrzeń, jak i klientów indywidualnych, samodzielnie aranżujących swoje domy, mieszkania bądź też pomieszczenia firmowe.

Parapety z konglomeratu, nowoczesne aglomarmury o różnej barwie i wykończeniu

Konglomeraty drobnoziarniste mogą posiadać efektowne podbarwienie i wyróżniać się wyjątkowymi efektami dekoracyjnymi. Parapety z konglomeratu, które polecamy wszystkim klientom, odwiedzającym naszą stronę internetową, są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Produkty te mogą posiadać oryginalne wzornictwo, którego z pewnością nie mają parapety marmurowe i te wykonane w innych kamieniach naturalnych. Niższa waga i lepsze właściwości akumulujące ciepło, którymi wyróżniają się parapety z konglomeratu z naszej oferty, również przemawiają na korzyść tych produktów. To wyroby, które warto montować, zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. Na parapetach z konglomeratu można bez problemu postawić doniczki z kwiatami, roślinność, różnego typu ozdoby, a także dekoracje o nieco większym ciężarze. Nasze aglomarmury są produktami znacznie tańszymi od kamienia naturalnego w postaci marmuru czy granitu. Z uwagi na powyższe mogą one zainteresować osoby pragnące ograniczyć wydatki ponoszone na wykańczanie i aranżację danego pomieszczenia.

* Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby zdjęcia odzwierciedlały rzeczywisty kolor parapetów. Jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować ich dokładnego odwzorowania. Kolory poszczególnych parapetów mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Ta strona ma inspirować i pomagać użytkownikom w dobieraniu kolorów parapetów do elewacji.

Scroll to Top