MDF Laminowany

Bardzo dobry zamiennik naturalnego drewna. Nie zawiera niedoskonałości strukturalnych takich jak sęki.

MDF Laminowany

Bardzo dobry zamiennik naturalnego drewna. Nie zawiera niedoskonałości strukturalnych takich jak sęki.

 • Maksymalna długość: 274 cm
 • Dostępne grubości: 2,5 cm (tolerancja +/- 2 mm)
 • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
 • Możliwość wykonania wcięć wg własnego projektu
 • Możliwość niestandardowego wykończenia narożników

Orety Parapety
14 lat doświadczenia

5000+

Zadowolonych klientów

35

Zespół ekspertów
(parapety granitowe)

150+

Modeli parapetów

Parapety MDF to bardzo wiarygodne zastępstwo dla parapetów drewnianych.
Parapety drewniane to często wysoki koszt, natomiast parapety MDF przy niższych nakładach finansowych pozwalają na zamknięcie wnęki okiennej produktem łudząco podobnym do drewna. Szeroki wachlarz oklein, jak również możliwość lakierownia na wszystkie kolory z palety Ral, pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Produkcja parapetów MDF:
Parapet MDF to produkt drewnopodobny powstały w wyniku połączenia zmielonego drewna, związków organicznych i utwardzacza. Cały proces przebiega w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury, a gotowy produkt jest bardzo twardy i jednolity. 

 • Nasza oferta:
  Parapety MDF oferujemy w grubości 2,5 cm. Maksymalna długość jednego elementu 275 cm a szerokość 50 cm.
  Do parapetu MDF nie używa się dodatkowych zakończeń, ponieważ jego boki stanowią jednolitą całość z półką parapetu.
  Każda płyta MDF może mieć nadany kolor poprzez lakierowanie akrylowe bądź okleinowanie.
  Dostępne kolory wersji lakierowanej akrylowo to cała paleta barw Ral, kolorystyka oklein drewnopodobnych przedstawiona poniżej.

Parapety MDF o wysokich walorach użytkowych i estetycznych
Wysokiej jakości parapety MDF stanowią nowoczesne, a jednocześnie bardzo popularne produkty, często wybierane przez klientów pragnących tanio i efektownie wykończyć swoje pomieszczenia. Jako renomowany producent atrakcyjnych cenowo parapetów, dysponujemy wyrobami do złudzenia przypominającymi lite drewno. Nasze parapety MDF to produkty, które mogą zainteresować, zarówno architektów zajmujących się aranżacją wnętrz, jak i firmy budowlane czy remontowe. Szeroka paleta kolorystyczna, którą dysponujemy, odpowiada zapotrzebowaniu współczesnych klientów, którzy mogą dopasować parapety wewnętrzne do estetyki posiadanych przez siebie pomieszczeń. Rekomendowane przez nas produkty, mimo że do złudzenia przypominają lite drewno, są znacznie trwalsze od tego materiału i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Produkty te, w przeciwieństwie do parapetów drewnianych, nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym pod wpływem uderzenia bądź też warunków środowiskowych, to znaczy wilgoci, gromadzącej się w mieszkaniu słabo wentylowanym bądź też wysokiej temperatury, występującej w sezonie grzewczym.

Parapety MDF w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru
Produkty te nie zmieniają swoich pierwotnych właściwości pod wpływem działania różnych czynników zewnętrznych, w tym także intensywnego promieniowania słonecznego. Nasze parapety MDF są dostępne w wersji lakierowanej. Można zdecydować się na produkty z międzynarodowego próbnika barw RAL, co umożliwia dopasowanie ich do wystroju salonu, sypialni, holu z oknem bądź też kuchni czy łazienki, wyposażonej w otwór okienny. Efektownie prezentujące się parapety MDF, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To produkty atrakcyjne cenowo, w które można wyposażyć wszystkie pomieszczenia znajdujące się w domu, mieszkaniu bądź też firmie.

Jakie zalety mają parapety wewnętrzne MDF?
Każdy parapet wewnętrzny MDF jest wykonany bardzo starannie, co podwyższa jego walory użytkowe i estetyczne. Wysokiej jakości okleina jest odporna na wilgoć i wysoką temperaturę. Spód parapetu można zabezpieczyć także dodatkowym, specjalnie wybranym laminatem. Użycie najnowocześniejszych technologii, a także specjalnie dobranego parku maszynowego, gwarantuje, że rekomendowane przez nas parapety MDF przetrwają w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. To produkty, które mogą zainteresować wiele osób, szczególnie te pragnące zaoszczędzić na wydatkach ponoszonych w związku z remontem i wykończeniem pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych. Wiele zalet, które posiadają parapety MDF, jak również szeroka paleta kolorystyczna, przemawia za zakupem tych produktów. Wyroby te można dopasować do koloru stolarki okiennej i mebli znajdujących się w domu, mieszkaniu lub biurze. Pozwala to na wkomponowanie parapetów MDF we wnętrza wyposażone w meble z okleiną o bardzo podobnej lub identycznej barwie czy zarysie słoi.

* Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby zdjęcia odzwierciedlały rzeczywisty kolor parapetów. Jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować ich dokładnego odwzorowania. Kolory poszczególnych parapetów mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Ta strona ma inspirować i pomagać użytkownikom w dobieraniu kolorów parapetów do elewacji.

Scroll to Top